Tao smyslná masáž - Brno

Tao smyslná masáž Brno
Tao smyslná masáž Brno

KDY: 4. května 2024
KDE: 
Studio Levitas, Minoritská 472/8, Brno
ČAS: 10:00 - 18:00 hod.

Průvodkyně: Jitka Wakanu Mandalam

Obdarujte vaše partnerství. Dejte si čas pro sebe! Workshopy pod vedením Jitky Mandalam pro páry (i jednotlivce). Je možné se přihlásit pouze na jeden nebo na oba termíny.

Tuto, ve zkratce nazvanou, "TAO" masáž můžete prožít jako velmi hlubokou meditaci. Je to královna mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím i pomoci k samoléčení a samouzdravení, nejen na fyzické úrovni. Taoistická erotická masáž čistí a harmonizuje naše energetické dráhy. Připravuje tělo na vyšší kvalitu prožívání a může nás efektivně přiblížit k našemu záměru.
Učí jinému pojetí sexuality a vede k vědomému a rozšířenému vnímání sexuální energie. Taoisté, již od dávných časů pohlížejí na sexualitu jako na umění, vědu a taktéž duchovní stezku. Dokonce zmiňují, že vědomá sexualita je nejrychlejší cesta k osvícení. Tato Tao masáž nás připravuje na milování, tak, abychom zažili spokojené či jinak posvátné spojení a propojení se s našim partnerem na mnoha úrovních, přesahujících omezení lidského těla.

4.5. Úvod a celá masáž

Tato část je zaměřena na představení masáže. Povíme si něco o principech TČM (Tradiční Čínské Medicíny), o Tantře a o šamanskému principu, jak pracovat se sexuální silou jako ohnivou medicínou. Povíme si a prožitkově se naučíme možnosti, jak se dotýkat, kde jsou naše hranice, co je pro nás přirozené a co už ne. Jak si dovolit přijímat a jak dávat. Co vše je možné. Podnikneme, každý sám za sebe, malé krůčky za naši osobní komfortní zónu, pro další poznání. Prožijete kompletní Tao masáž bez doteků v intimních zónách. Energii, kterou rozproudíme v našich energetických drahách zvaných Meridiány se naučíme vnímat. Takto rozpohybovaná energie pročistí naše tělo a na fyzické i psychické úrovni a dodá nám živost a zdraví. Kurz je otevřený pro páry i jednotlivce. 

FB Akce ZDE