Pokročilá tantrická masáž v páru a prohloubení partnerství

Pokročilá tantrická masáž v páru a prohloubení partnerství
Pokročilá tantrická masáž v páru a prohloubení partnerství

KDY: 14. a 15. června 2024
KDE: Olšany u Vyškova (v přírodě)
ČAS: pátek 17:00 - 21:00 hod., sobota 10:00 - 18:00 hod. 


Průvodkyně: Jitka Wakanu Mandalam

Pátek odpoledne a celou sobotu strávíme v krásné krajině Drahanské vrchoviny, kde se budeme věnovat prohloubení praxe tao masáže v objetí lesů (a vašeho partnera). Tento kurz je vhodný primárně pro páry, ideálně, když před ním absolvujete úvodní kurz.

Prožijeme příjemnou masáž zadní části těla zaměřenou na flexibilitu, uvolnění beder, kříže a kyčlí. Masáž na zadní straně těla, z hlediska TČM aktivuje naše orgány, čistí a vypouští nepotřebné a probouzí živost. Budeme také jemnou, avšak velmi účinnou masáží přední části těla a paží otevírat srdce. Zaměříme se na masáž břicha a léčení vnitřních orgánů. Masáž břicha vnímali čínští lékaři jako nejdůležitější část masáže, kvůli blahodárným uzdravujícím účinkům. Masáží břicha se také, na psychické úrovni, dostavuje neuvěřitelně silný pocit bezpečí, domova, jistoty a opory. Vychází odtud náš vnitřní zdroj stability. Také se zaměříme na masáž hlavy a uvolnění šíje a krku. Lektorka je otevřená přizpůsobit program vašim aktuálním individuálním (partnerským) potřebám. Kurz se bude konat v zahradě pod širým nebem (když počasí dovolí).

Tato akce je pobytová, ubytování je ve společné chatě/zahradním altánu/karavanu (případně i vlastním stanu) v ceně kurzu. K dispozici je společné sociální zařízení a kuchyň. Pro každého je postel. Budeme se snažit, aby páry měly co největší soukromí, ale nejde o pobyt v penzionu. Večer je možné využít ohniště a venkovní finskou saunu. Je možné si rezervovat i vlastní, luxusnější ubytování v rámci vesnice po vlastní ose (dáme tipy).

Kurz je pro max. 5 párů.