Medicínský Kruh

Šamanská cesta nás učí rozvíjet schopnost vnímání energie a duše prostřednictvím našeho energetického těla i uvědomění, které nás vede k rozšířenému stavu vědomí.

Jitka Mandalam předává "cestou krásy" tradici šamanského učení, šamanských technik a rituálů Twisted Hairs Society (Společnosti spletených vlasů), které studovala u Starwater Johna Hawkena. Jedná se o kombinací tradičních šamanských učení domorodých amerických a keltských kmenů. Jitka pracuje s medicínskými kruhy, zejména s Nekonečným kruhem Hvězné Panny a s ceremoniály Šamanských léčivých kruhů. Kolo nebo kruh vyjadřuje v šamanismu hlavní rovnost a hodnotu všech bytostí v očích Ducha. Šamanismus zkoumá naše energetické napojení na vše kolem nás - minerály, rostliny, zvířata a speciálně napojení na našeho ducha a duchovní svět, včetně spojení s našimi předky, naší karmou a naším posvátným snem.
Šamanismus nás učí cítit naše zakotvení do sítě propojení se vším kolem nás; ukazuje nám cestu, jak začít cítít, že Země a Slunce jsou naší matkou a naším otcem a přesahují všechny lidské nedostatky našich pokrevních rodičů. Šamanismus nám také ukazuje, jak převzít odpovědnost v roli strážců a oslavovatelů Země.

V době, kdy civilizace hrozí svým bezohledným chováním přírodě a planetě Zemi destrukci, se mnoho lidí obrací k šamanským praktikám a hledá v nich vedení či inspiraci. Třeba je to i vaše cesta...

Přihláška zde: