Kalendář akcí

Kurz Tao Tantra masáže - 3. blok - Praha

22. 1. 2023 - Venio Praha - 10:00 - 18:00 hod.
Lektorka: Jitka Mandalam

Spojíme techniky předchozích bloků do jednoho celku. 

Tantra kurz - večerní ochutnávka tantrické transformace - Praha

27. 1. 2023 - Maitrea Praha - 18:30 - 22:00 hod.
Lektoři: Jitka Mandalam a Jan Komeda

Tantra kurz je večerní pozvánkou na krásnou a hlubokou cestu tantrické transformace, která probíhá v rámci nejkomplexnějšího ročního tantrického výcviku Posvátné tělo, vášnivý duch. 

Účast na tomto večeru k ničemu nezavazuje, ale umožňuje jemnou a hravou cestou i novým zájemcům o tuto oblast nahlédnout, jak osobní transformace prostřednictvím tantrického přístupu je bezpečná, hluboká a radostně zábavná i přes všechny náročnosti, které osobní posun vpřed často přináší. Především seznámení se se svou energií, uvědomění si forem, do kterých energii vkládáme či jak ji blokujeme, porozumění dynamice energie a vědomí v nás, rozpoznání našeho potenciálu fyzického i energetického prožívání.
I během jednoho večera prožijete, jak s tantrickými principy zacházíme a jak vás mohou obohatit. Vše se odehrává v zábavné a povzbuzující atmosféře, nabízející mnohá uvědomění i překvapení. Dostaneme se do svého těla, do vlastní citlivosti a do přítomného okamžiku tak hluboko, jak jen si to dovolíte.

Vhodné i pro všechny nové zájemce o tantru.

Po tomto večeru je optimální pokračovat vstupním víkendem 4. - 5. 3. Tantrická transformace - úvodní víkend (Cesty transformace) a následně můžete pokračovat 22. ročním Tantrickým výcvikem Posvátné tělo - Vášnivý duch.

Kurz Tao Tantra masáže - 4. blok - Praha

12. 2. 2023 - Venio Praha - 10:00 - 18:00 hod.
Lektorka: Jitka Mandalam

Prožijeme celkovou taoistickou erotickou masáž se zaměřením na potěšení.

Tantrická transformace - úvodní víkend - Praha

4. - 5. 3. 2023 - Praha - 10:00 - 18:00 hod.
Lektoři: Jitka Mandalam a Jan Komeda

Tantrická transformace - úvodní víkend je vstupním víkendem do nejkomplexnějšího ročního tantrického výcviku Posvátné tělo, vášnivý duch. Současně účast na tomto víkendu nezakládá závazek do ročního výcviku vstoupit.

Vážka jako symbol transformace zve k osobní transformaci limitů a strachů do svobody, plné vnitřní síly a radosti. Je cestou objevení plného osobního potenciálu. Pro mnohé jsou to první hluboké a radostné zážitky tantrické cesty. Především seznámení se se svou energií, uvědomění si forem, do kterých energii vkládáme či jak ji blokujeme, porozumění dynamice energie a vědomí v nás, rozpoznání našeho potenciálu fyzického i energetického prožívání.
Vhodné i pro všechny nové zájemce o tantru.

Vše se odehrává zábavnou, radostnou a smyslnou formou, nabízející spoustu poučení i překvapení. Dostaneme se do svého těla, do vlastní citlivosti a do přítomného okamžiku tak hluboko, jak jen si to budete přát. Tím, jak se učíte uvolnit se do své energie, se léčí oddělení mezi sexem, srdcem a duchem, probouzí se naše schopnost prožívat vášeň a pocítit posvátnost v nás samých i druhých.

Vhodné i pro všechny nové zájemce o tantru.

Po tomto víkendu
 můžete následně pokračovat 22. ročním Tantrickým výcvikem Posvátné tělo - Vášnivý duch.

NOVÝ běh kurzu Tao Tantra masáží - Praha Venio

12. 3. 2023 - Venio Praha - 10:00 - 18:00 hod.
Lektorka: Jitka Mandalam

12. 3. - Tao 0
16. 4. - Tao 1
28. 5. - Tao 2
11. 6. - Tao 3 

Kurz taoistické erotické masáže ve čtyřech stupních.
Postupně pronikneme do tajů Tao vnímání sexuální energie, která je základní silou v člověku a jeho vlastní nejvzácnější medicínou.
Tato masáž vychází z poznatků Tradiční čínské medicíny.
Malinko se těchto znalostí dotkneme, avšak výuka není odborná.
Zaměříme se na vlastní prožitek a poté na rozšíření vnímání sexuality.


Posvátné Tělo - Vášnivý Duch

1.  roční tantrický výcvik - 1. blok/ 22.ročník 

20. - 26. 3. 2023 - Centrum Černívsko - Blatná
Lektoři: Jitka Mandalam a Jan Komeda

Termíny samotného ročního výcviku:
1. blok - 20. - 26. 3. 2023
2. blok - 15. - 21. 5. 2023
3. blok - 23. - 29. 10. 2023
4. blok - 15. - 21. 1. 2024

Výcvik je neuvěřitelně silná cesta k osvobození našeho vědomí z nevědomosti, k uvolnění naší živosti z vězení studu, strachu a viny. Je to cesta, která vám dodá odvahu následovat autoritu svého vlastního srdce a vnitřního vedení. Je to cesta mezi nebem a zemí, mezi tělem a duchem, mezi energií a vědomím. Tato cesta nám ukazuje potenciál našeho růstu spočívající v poznání a přijetí veškerých našich polarit - cesta k překonání duality.

Šamanská lóže - Náčkovice u Ústí nad Labem

31. 3. - 2. 4. 2023 - Náčkovice u Ústí nad Labem

Sraz absolventů šamanských ročních výcviků u Johna Hawkena (StarWater) a Jitky Mandalam (WakAn-u).Potní Chýše - Ceremonie Kamenného Lidu

Bílá sobota - Rajhrad

8. 4. 2023 - Rajhrad u Brna
Lektorka: Jitka Mandalam

Organizátor: Stanislav Koláček

Blízko benediktínského kláštera na území Velkomoravského Hradiska se uskuteční již druhá potní chýše. Toto místo má své kouzlo. Obtékáno říčkou v úplné divočině. Zázemím bude tvůj stan popřípadě hvězdná obloha. Teplo u ohně zaručeno. Počasí objednáno to nejlepší pro nás pro každého! :) 

Max. počet lidí: kdo se vleze, ten se vleze. Ostatní bubnují a zpívají u ohně. 

Pokud si chceš rezervovat místo - neváhej!! 

Tao Tantra masáž - Brno

9. 4. 2023

Lektorka: Jitka Mandalam

Organizátor: Aleš Alda Plachý

Pojď se dozvědět něco o tantře, o doteku, o tom, jak být ve vztahu v kráse, jak si věnovat drahocenný čas spolu. Budeme sdílet a unášet se na vlnách toho co přijde. Směřovat a kultivovat energii a malinko čarovat. 

Úspěšný kurz v Praze, tak v Brně přeci nemůže chybět! 

4 ženy 4 živly - Centrum Buchov

13. - 16. 4. 2023 - Centrum Buchov

Více informací brzy doplníme.

Medicínská Cesta - 1. + 2. blok 
Roční šamanský výcvik

1. blok Černívsko - 17. - 19. 4.
poté navazuje 2. blok v Černívsku - 19. - 23. 4.

Šamanský výcvik Medicínská cesta probíhá v uzavřené skupině účastníků, která po dobu jednoho roku do hloubky poznává pod vedením Jitky Mandalam na rovině praktické i intelektuální "medicinský kruh" - specifické šamanské učení. Každý si tak postupně osvojuje nové způsoby vnímání a vymezování se vůči realitě ve všech jejích podobách, s respektem a rovností.

Videopozvánka na šamanský výcvik zde.

Termíny ročního výcviku v Černvívsku u Blatné jižní Čechy

1. blok - 17. - 19. 4. 2023
2. blok - 19. - 23. 4. 2023
3. blok - 14. - 18. 6. 2023
4. blok - 26. - 30. 7. 2023

Tao Tantra masáž - Brno

14. 5. 2023 
Lektorka: Jitka Mandalam

Kde? ....brňáci, navrhněte! :)

Pojď se dozvědět něco o tantře, o doteku, o tom, jak být ve vztahu v kráse, jak si věnovat drahocenný čas spolu. Budeme sdílet a unášet se na vlnách toho co přijde. Směřovat a kultivovat energii a malinko čarovat.

Úspěšný kurz v Praze, tak v Brně přeci nemůže chybět! 

Tantra festival - Vysočina

4. - 9. 7. 2023 - Hotel Luna, Vysočina

Letní transformační tantra festival - nezapomenutelný festival v srdci Evropy proběhne ve dnech 4. - 9. 7. 2023 tradičně na Vysočině v hotelu Luna. Můžete se spolehnout, že stojí za to zahájit léto právě na něm.

Tak si již rezervujte dny v kalendáři a připravte si na pátek 7. 7. jeden den dovolené. Na další dny využijeme státní svátky ;-)

Tantrický bazárek - Brno

Vyplňte přihlášku, pokud Vás tato akce zajímá.

TERMÍN V JEDNÁNÍ - Chajovna Brno, 21:00 - 00:00, max. 17 osob 

Tantrický Bazárek je akce, která je určena pro pokročilé i začátečníky v oblasti Tantry (popřípadě také Ohnivé Medicíny - šamanská tantra). Je pro všechny, kteří mají chuť si hrát, objevovat nové světy, dozvědět se něco o sobě, o Ohnivé Medicíně apod.

První hodina je věnována informacím o Ohnivé Medicíně, Tantře, pravidlech, bezpečnosti apod. Další dvě hodiny pak probíhá Bazar. V pěti místnostech jsou poskytovatelé služeb (službou může být např. masáž nebo erotický trest... ), místnosti se službami jsou otevřené pro možnosti přihlížet z venčí. Uprostřed je místnost na posezení s čajem, na povídání si a sdílení. V každém stánku je možné prožít krásný 10-15 min. zážitek. Více o pravidlech na místě.

Akce je pro omezený počet osob a je nutné se na ni předem přihlásit. Je možné, že budeme muset na tento specifický druh akce vybrat účinkující. Pokud se na vás nedostane teď, zašleme vám možnosti na příště .

Vstupné 300 Kč + zakoupení čaje.