Tao Šamanské Masáže - Základní kurz

Termíny:

momentálně nejsou termíny dalších kurzů.
Přihláška:

Tao masáž můžete prožít jako velmi hlubokou meditaci. Je to královna mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím i pomoci k samoléčení a samouzdravení, nejen na fyzické úrovni.

Přesnějším názvem pro Tao masáž je "Tao sexuální masáže" čili zkráceně řečeno "umění sexuální masáže". "Tao šamanské masáže" je pak upřesněním názvu pro mou formu výuky.

Masáž je výborná pro páry. Je to možnost být spolu, prožívat, sdílet a uvolnit se z konvencí každodenního života. Pokud zrovna partnera nemáte, můžete se také přihlásit.

Jelikož se věnuji šamanismu (mimo více jak dvacetiletou jógovou praxi a profesně se zabývám Tuinou a čínskou medicínou), považuji tuto masáž za základní náhled do šamanské praxe. Pracuje se zde také s elementy, se záměrem, s vizualizací apod.

Na této první lekci, budu techniku učit jednoduchou, snadno zapamatovatelnou formou. Tao masáž je zejména o vědomém doteku. Naučíte se uvědomovat si svou léčivou energii rukou, budete harmonizovat tok energie v těle, následovat tok energie v jednotlivých meridiánech. Naučíte se otevírat základní energetická centra těla a navýšit jejich energii.

Erotická část, na tomto prvním setkání, bude pouze vysvětlena. Podle dohody mezi partnery lze upravit nastavení individuálních hranic.

Další info pošlu na email

Kapacita max. 3 páry

K dispozici skripta 150,-Kč

Záloha předem ve výši 500,-Kč

Příspěvek na chatku a na občerstvení 300,-Kč

Kurzovné 1200,-Kč

na účet: 115-454 322 0227/0100

Těší se na vás Mandalam