Tao Šamanské Masáže - Základní kurz

Termíny:

Termíny po individuální dohodě. 

Daný termín:

14.2.2020      10:00-18:00  

Valentýnská Tao Masáž

Přihláška:

Tuto ve zkratce nazvanou "TAO" masáž můžete prožít jako velmi hlubokou meditaci. Je to královna mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím i pomoci k samoléčení a samouzdravení, nejen na fyzické úrovni.

Přesnějším názvem pro Tao masáž je "Tao sexuální masáže" čili zkráceně řečeno "umění sexuální masáže". "Tao šamanské masáže" je pak upřesněním názvu pro mou formu výuky.

Masáž je výborná pro páry. Je to možnost být spolu, prožívat, sdílet a uvolnit se z konvencí každodenního života. Pokud zrovna partnera nemáte, můžete se také přihlásit. Název někdy měním i na "Tao Partnerské Masáže". 

Jelikož se věnuji šamanismu (mimo více jak dvacetiletou jógovou praxi a profesně se zabývám Tuinou a čínskou medicínou), považuji tuto masáž za základní náhled do šamanské praxe. Pracuje se zde  s elementy, se záměrem, s vizualizací apod.

Na této první lekci, budu techniku učit jednoduchou, snadno zapamatovatelnou formou. Tao masáž je zejména o vědomém doteku. Naučíte se uvědomovat si svou léčivou energii rukou, budete harmonizovat tok energie v těle, následovat tok energie v jednotlivých meridiánech. Naučíte se otevírat základní energetická centra těla a navýšit jejich energii.

Erotická část, na tomto prvním setkání, bude pouze vysvětlena. Podle dohody mezi partnery lze upravit nastavení individuálních hranic.

Pro koho je masáž určena:

Pro jednotlivce i páry, pro začátečníky, kteří se chtějí dozvědět něco o vědomém doteku, pro partnery, kteří hledají inspiraci pro svůj vztah. Věk od 18 let. 

Co nezažijete: 

Při výuce této masáže se nedotýká intimních partií.


Další info pošlu na email

Kapacita max. 3 páry

K dispozici skripta 100,-Kč

Záloha předem ve výši 500,-Kč

Příspěvek na chatku a na občerstvení 300,-Kč

Kurzovné 1200,-Kč na osobu

Celková cena (kurzovné plus chatka a občerstvení): 1500,-Kč

(minimálně jeden pár. Cena kurzovného pak 2000,-Kč na osobu)

na účet: 115-454 322 0227/0100

Těší se na vás Mandalam