Tao Masáž 

Tradiční Taoistická Erotická Masáž

Termíny:

Termín lze domluvit dle vaší poptávky.

Pokud chcete dostávat informace o konání této, nebo podobné akce, zašlete přihlášku zde:
Tuto, ve zkratce nazvanou, "TAO" masáž můžete prožít jako velmi hlubokou meditaci. Je to královna mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím i pomoci k samoléčení a samouzdravení, nejen na fyzické úrovni.


Tradiční Taoistická erotická masáž

Tao sexuální masáže

Taoistická erotická masáž čistí a harmonizuje naše energetické dráhy. Připravuje tělo na vyšší kvalitu prožívání a může nás efektivně přiblížit k našemu záměru. 

 Učí jinému pojetí sexuality a vede k vědomému a rozšířenému vnímání sexuální energie. Taoisté, již od dávných časů pohlížejí na sexualitu jako na umění, vědu a taktéž duchovní stezku. Dokonce zmiňují, že vědomá sexualita je nejrychlejší cesta k osvícení. Tato Tao masáž připravuje nás na milování, tak, abychom zažili spokojené či jinak posvátné spojení a propojení se s našim partnerem na mnoha úrovních, přesahujících omezení lidského těla.

 Tato masáž také léčí, a to tím, že obnovuje přirozené proudění energie v těle. Je to poetická masáž, kde každý tah má svůj romantický název, vyjadřující kvalitu energetických drah, na které budeme zrovna působit svým dotekem. 


Pro koho je masáž určena:

Tato masáž je určena nejlépe pro páry.

 Věk od 18 let. 

Kurzovné 1200,-Kč na osobu při účasti min. třech párů plus cestovné.

Výuka trvá většinou od 10:00-18:00 hod. s přestávkou na oběd. (čas se dá domluvit a přenastavit. Jedna masáž trvá 1,5-2hodiny.  Takže minimálně je pro výuku potřeba 7 hodin.)

Výuka i v angličtině.

V ceně: skripta na domácí praxi v ČJ a AJ.

Oleje, aromaoleje k dispozici pro výuku masáže.

Těší se na vás Mandalam a asistent/ka.