Reference


Vienna International Centre

Uvolnění pro VIP z celého světa.

"Jitka uses her intuition and skill to detect the sensitive points and can tell you exactly what the issue is and how to treat it. I always look forward to my sessions with her and feel great after every massage."

Debra Weisweiller Vodafone

Radost pro zaměstnance. 

" Paní Mgr. Jitka Čulíková, v průběhu měsíců únor až březen 2017, dojížděla na call centrum Vodafone v Chrudimi, kde průběžně namasírovala všechny zaměstnance. Každá masáž trvala cca 15 min. a probíhala u oblečeného zaměstnance přímo u jeho pracoviště.Reakce na paní Čulíkovou byly opravdu velmi pozitivní a zároveň jsem zaznamenala i pochvalné komentáře typu:" Paní má zlaté ruce, při sedavé práci mě to velmi pomohlo a nabudilo."" Na masáže chodím pravidelně, ale tato se mi velmi líbila. Škoda, že byla tak krátká."Paní Čulíková je velmi klidný a příjemný člověk, což úzce souvisí i s tím, jak masáže probíhaly. Je to profesionál ve svém oboru."

Kateřina Zapachová, Vodafone Czech Republic a.s.

Institut Euroschola

Týmový růst a umění uvolnění.

"Jitku Čulíkovou - Mandalam - považuji za profesionálku a srdcařku zároveň. Spolupracuje s námi již řadu let na našich vzdělávacích kurzech, které umí obohatit o aktivity relaxačního charakteru. Učí naše klienty umění rychlého uvolnění se ve stresových situacích. Kurzy týmového růstu jsme společně organizovali pro nejrůznější profese jako například obchodníky z Walmarku, zdravotníky z třinecké nemocnice, knihovníky z celé ČR. Mít Jitku na kurzu bylo vždy velkým přínosem."

Lukáš Szlaur, ředitel vzdělávací organizace Institut EuroSchola. 

Cesty Transformace

 John Hawken

Asistence, lektorování, spolupráce

John Hawken má více než třicet let zkušeností s vedením skupin na mnoha místech Evropy, které se zaměřují na transformaci a osobní růst pozvedající úroveň života. Pomáhá lidem rozšířit jejich potenciál a odevzdání se proudění života. Učí,  jak  prožívat vzrušení a citlivost, jak užívat  svou životní energii, jak dosáhnout rovnováhy mezi  tužbami a přijetím pravdy každého okamžiku. John Hawken  nabízí šest různých cest osobního růstu a transformace života.

www.cestytransformace.cz