VÝUKA - Tradiční taoistická smyslná masáž


Taoistická Smyslná Masáž - Masáž Ohnivé Medicíny v podání Jitky Wakanu Mandalam 

Tuto, ve zkratce nazvanou, "TAO" masáž můžete prožít jako velmi hlubokou meditaci. Je to královna mezi masážemi. Dokáže rozproudit a harmonizovat energii v těle a tím i pomoci k samo léčení a samo uzdravení, nejen na fyzické úrovni.


Navíc vás připraví na milování .


Taoistická erotická masáž čistí a harmonizuje naše energetické dráhy. Připravuje tělo na vyšší kvalitu prožívání a může nás efektivně přiblížit k našemu záměru.

Učí jinému pojetí sexuality a vede k vědomému a rozšířenému vnímání sexuální energie. Taoisté, již od dávných časů pohlížejí na sexualitu jako na umění, vědu a taktéž duchovní stezku. Dokonce zmiňují, že vědomá sexualita je nejrychlejší cesta k osvícení. Tato Tao masáž připravuje nás na milování, tak, abychom zažili spokojené či jinak posvátné spojení a propojení se s našim partnerem na mnoha úrovních, přesahujících omezení lidského těla.

Tato masáž také léčí, a to tím, že obnovuje přirozené proudění energie v těle. Je to poetická masáž, kde každý tah má svůj romantický název, vyjadřující kvalitu energetických drah, na které budeme zrovna působit svým dotekem.


Pro koho je masáž určena:

Tato masáž je určena nejlépe pro páry. Také pro singles mix gender.

Věk od 18 let.

Výuka trvá většinou od 10:00-18:00 hod. s přestávkou na oběd. (čas se dá domluvit a přenastavit. Jedna masáž trvá 1,5 - 2hodiny. Takže pro výuku je potřeba minimálně 7 hodin.)

Výuka  v češtině, může být i v angličtině.

V ceně: skripta na domácí praxi v ČJ a AJ.

Oleje, aroma oleje k dispozici pro výuku masáže.

Výuka ve skupině probíhá v Praze a v Brně (popřípadě na vašem místě, pokud to zorganizujete:) 

Výuka také může probíhat individuálně na mé chatičce v Chřibských Lesích u Uherského Hradiště.

Těší se na vás Mandalam Jitka Wakanu

Napsali mi:

Milá Jitko, teprve postupně (jak už to tak obvykle mívám), mi přišlo na mysl, co bych chtěla sdílet z nedělního kurzu. Už jsi to říkala minule, ale mně to teprve teď nějak dosedlo a mám takový ten WOW pocit, no jasně, všechno to do sebe nádherně zapadá....Moje hlavní poselství, co si odnáším, je to, že tu nádhernou energii, kterou dokážeme vygenerovat při masáži (a třeba i při extatickém tanci), můžeme použít nejen k dosycení, vyživení a léčení svého těla a duše, ale že jí můžeme nasměrovat a poslat spoustě dalších bytosti a celému Vesmíru...Líbí se mi, jak předáváš svoje zkušenosti a tvůj přístup vysosat si z různých zdrojů to svoje a to pospojovat do svého vlastního směru, je mi blízký. Můj život v posledních letech nejvíc formovaly právě šamanské a tantrické akce.

Děkuji za vše, jsem moc ráda, že jsem tě poznala, kdybychom se nepotkaly na posledním TAO, tak třeba zase někdy někde, měj se moc hezky a já asi prasknu, jak mám veliké a naplněné srdce a je mi moc krásně.Paaaa Míša