Roční výcvik Posvátné Tělo Vášnivý Duch 

s Janem Komedou a Jitkou Mandalam
Tantrický výcvik POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH je úžasnou cestou objevování našeho energetického potenciálu, je to cesta objevování a praktikování tantrického přístupu k životu a tantrické sexuality. Výcvik je neuvěřitelně silná cesta k osvobození našeho vědomí z nevědomosti, k uvolnění naší živosti z vězení studu, strachu a viny. Je to cesta, která vám dodá odvahu následovat autoritu svého vlastního srdce a vnitřního vedení. Je to cesta mezi nebem a zemí, mezi tělem a duchem, mezi energií a vědomím. Tato cesta nám ukazuje potenciál našeho růstu spočívající v poznání a přijetí veškerých našich polarit - cesta k překonání duality. Je to cesta přijetí našeho těla jako posvátného chrámu naší duše. Je to cesta léčení bolesti a otevření se kráse a potěšení. Je to způsob jak navrátit zpět posvátno našemu tělu a vášeň našemu duchu. Je to úžasná cesta ke svobodě.

Na tomto kurzu se naučíte vnímat sami sebe jako energetickou bytost, která má neomezený energetický potenciál. Poznáte, že námi proudí jedna jediná energie - naše živost a ta se projevuje na mnoha úrovních: v naší sexualitě, kreativitě i v našem srdci. Zjistíte, jak sami vytváříme svou realitu tím, na co ve své životě zaměřujeme naši pozornost - naše vědomí...

Naučíte se, jak se mít rád/a, jak se těšit ze sebe sama, ze svého těla a ze své energie. Otevře se vám tak cesta k tomu těšit se z lidí kolem vás, z výměny energií a ze života vůbec. Tantra je cestou léčení starých vzorců (energetických i mentálních), které nás drží ve stavu malosti, strachu a omezenosti. Tak, abychom mohli rozevřít křídla a vzlétnout...


Termín:

POSVÁTNÉ TĚLO - VÁŠNIVÝ DUCH 21/1

S JANEM A JITKOU

1. blok 28. 3. - 3. 4. 2022

2. blok 30. 5. - 5. 6. 2022

3. blok 11. 7. - 17. 7. 2022

4. blok 3. 10. - 9. 10. 2022

Datum konání: 28.03.-03.04.2022Místo konání: Centrum Transformace, BlatnáVýuka (tlumočení) v jazyce: Anglicky, ČeskyCena: 9900,- Kč (Záloha: 5000,- je za 4. blok! Kč) PLATBA DEPOZITU NA ÚČET: 123-2007060267 /0100 jako VS uvedte 228032022, děkujeme Cena jednoho týdenního bloku za osobu: 9.900,- Kč(Záloha se platí před prvním blokem a zůstává jako deposit do konce kurzu: 5000,- je za 4. blok! Kč)

Cena pro pár 18.800,-

Absolventi jiných ročních výcviků Cest transformace mají slevu 1500,-

Platba za celý výcvik najednou:

za jednotlivce 36.600 Kč
za pár* 69.900 Kč

V případě nemoci si je možné nahradit blok v dalším ročníku, platba je nevratná.

Ceny ubytování a stravy v Tantra Centru v Černívsku:

Tantra Centru za stravu a ubytování podle typu ubytování. Do poznámky v přihlášce uveďte jaké ubytování si přejete, v pořadí jak budou přihlášky přicházet vyhovíme přání dle aktuálních možností.

*Ceny Centra pro osobu/noc:

Jednolůžkový pokoj - na základě obsazenosti Centra 770 Kč/ 35 EUR
Dvoulůžkový pokoj - pouze pro pár 660 Kč / 30 EUR
Lůžko ve sdíleném pokoji - ženy a muži zvlášť 450 Kč / 19 EUR
Galerie - podkrovní pokoj, přístup po žebříku 350 Kč / 17 EUR
Meditárna - velká mistnost, kde se koná kurz 270 Kč / 14 EUR
Stan/Karavan - na zahradě u Centra 250 Kč / 12 EUR
Maringotka pro 1 až 2 osoby - stejná cena 450 Kč / 19 EUR
Ubytovaní v jiném zařízení - manipulační poplatek 150 Kč / 7 EUR

*Stravování osoba/den:

Plná penze 390 Kč / 19 EUR 

Přihlášení k účasti: 

Pokyny k platbě - výcviky

Platba kurzovného

Pro rezervaci vašeho místa je potřeba dle pokynů k platbě zaplatit zálohu na kurzovné ve stanovené výši.Dokud tuto zálohu neobdržíme, nelze vaši účast na výcviku garantovat. Obdržení zálohy na náš účet vám potvrdíme emailem. Záloha u nás zůstává do začátku posledního bloku výcviku. Každý blok se pak platí zvlášť v plné výši v hotovosti na místě. Při posledním bloku vám bude odečtena zaplacená záloha a doplácíte pouze zbytek kurzovného. Pokud výcvik přerušíte, záloha je nevratná a stává se smluvní pokutou, resp. v závislosti na vašich důvodech přerušení rozhodneme, zda Vám ji umožníme přesunout na další ročník výcviku.

Storno

Pokud chcete zrušit svou účast 3 měsíce před začátkem kurzu, vrátíme vám zálohu po odečtení 500 Kč administrativního poplatku. Pokud chcete svou účast zrušit v době 3 - 1 měsíce před začátkem kurzu, storno poplatek je 50% zálohy. Pokud chcete zrušit svou účast v době kratší než 1 měsíc před začátkem kurzu, storno poplatek je 100% zálohy. Pokud přerušíte výcvik, záloha je nevratná a stává se smluvní pokutou, resp. v závislosti na vašich důvodech přerušení rozhodneme, zda Vám ji umožníme přesunout na další ročník výcviku.