Tradice

My květinoví vojáci jsme válečnice a válečníci, kteří každým den bojují zejména se svou nevědomostí a se svými slabostmi. Bojujeme pro to, abychom se dozvěděli o životě naší svaté Matky. Bojujeme za rovnováhu našeho Já a učíme se posvátné rovnováze života.

Bitva o transformaci a náš osobní rozvoj je velkou výzvou, kterou přijal každý květinový voják. Toto je zdaleka nejobtížnější válka, protože trvá po celý život.

Ano, hodně jsme se naučili o důležitosti disciplíny a osobní odvahy, abychom přežili v těch nejobtížnějších zkouškách, které nastavuje každodenní život.

My Květinoví Vojáci jsme učitelé a léčitelé.

Máme schopnost přinést léčení jak duchovní, tak fyzické, emocionální i mentální.

Je to největší dovedností člověka, který můžeme kdokoliv vyhrát.

Bereme si do rukou ty nejlepší zbraně na tomto bojišti.

A směřujeme je do našeho života pro uzdravení.


Od posledního náčelníka Nuly Estcheemah

Od Lightningbolt Hyemoyohsts Storm


Výňatek  z učení májské tradice od Hyemeyohsts Storm & Swan z roku 1998:

Jsme požehnáni žít na naší krásné Zemi. V současné době si uvědomujeme křehkost naší trvalé existence na Zemi a lidstvo se  probouzí k naléhavé potřebě učit se a respektovat přirozené zákony aby byla zachována rovnováha na naší živé planetě. Ještě před májskou kulturou existovali v Americe sofistikovaní učitelé a léčitelé zvaní Náčelníci Nuly (Zero Chiefs), kteří nejprve objevili vědu o Zemi a duchovní filozofii nazvanou Cesta medicínských kruhů. Toto dávné poznání odhaluje v brilantní hloubce a detailu hluboký vztah mezi lidmi a naší živou planetou.

Učení náčelníků nuly hovoří ke všem rasám, náboženstvím a kulturám, protože odhalují, sofistikovaně, JAK se my lidé spojujeme fyzicky, emočně, mentálně a duchovně s naší Živou Zemí. Kniha Seven Arrows je široce uznávána jako nenahraditelný zdroj pro mnoho univerzit a klinik a neocenitelný průvodce pro psychology, poradce, psychiatry, lékaře, zdravotní sestry, léčitele, profesory, ministry, právníky, umělce a myslitele po celém světě.

Základem učení medicíny Kola je uznání nejkvintesenční rovnováhy v celém Stvoření - toho, co existuje mezi ženami a muži - a jak může být a musí být tato rovnováha obnovena, aby přinesla uzdravení pro náš problémový svět.

Medicínský kruh má mnoho jmen, Kruh zákona, Kruh demokracie (ústava Ameriky byla původně založena na Maya Medicine Wheel), Kruh života a další.

Učení Náčelníků Nuly (Zero Chives) a příběh Mayů a jejich migrace přes  Želví ostrov (Turtle Island) najdete ve třetí knize "Lightningbolt" od Hyemeyohsts Storm. Tento exodus rozšířil učení Mayů po celé Americe, kde je lze nalézt v tradicích indiánských národů. Storm dostal misi od posledního Náčelníka Nuly - babičky Estcheemah Svaté ženy, aby znovu shromáždil všechna tato učení. Trvalo mu roky, než našel všechny informace ukryté v písních apod.

Jeho první kniha "Seven Arrows" vydaná v roce 1972 představuje pozoruhodný zlom, který obnovuje celosvětovou úctu k hlubokému esoterickému poznání indiánských národů a vrací důstojnost domorodým kořenům. Kniha zná více dotisků než telefonní seznam a byla přeložena do mnoha jazyků po celém světě.

V roce 1995 Storm učil ve dvanácti městech v USA a poté odcestoval do zahraničí a učil v Anglii, Německu a  v Izraeli - kde oslovil velvyslanectví Spojených států v Tel Avivu. Během jejich cesty byli poctěni titulem: Velvyslanci Země.